Qaynar xətt: (+994 2335)-3-25-00
Şabran rayonunda Xaqani Şirvaninin xatirəsinə həsr olunmuş VIII Şairlər Günü keçirilmişdir.
11 iyun 2018
28 May - Respublika Günü və Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin yaranmasının 100 illiyi münasibətilə Şabran rayon İcra Hakimiyyətində elmi-praktik konfrans keçirilmişdir.
28 may 2018
Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 95 illiyi münasibətilə Şabran rayonunda gülqoyma mərasimi keçirilmişdir.
14 may 2018
Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 95 illiyi münasibətilə "Çıraqqala" Tarixi Abidələr kompleksinə ənənəvi yürüş təşkil olunmuşdur.
10 may 2018
9 May - Faşizm üzərində Qələbə günü Şabran rayonunda qeyd olunmuşdur.
09 may 2018
Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 95-ci ildönümü münasibətilə sərgi keçirilmişdir.
07 may 2018
31 Mart - Azərbaycanlıların Soyqırımı Gününə həsr olunmuş tədbirlər silsiləsi rayonun "Qəhrəmanlar Seyrəngahı"nda davam etmişdir.
31 mart 2018
31 Mart - Azərbaycanlıların Soyqırımı Günü qurbanları Şabran rayonunda anılıb.
30 mart 2018
“ASAN XİDMƏT” Şabran rayonunda sakinlərə səyyar xidmət göstərəcək.
27 mart 2018
Şabran rayonunda Novruz Bayramı ənənəvi meydan tədbiri ilə qeyd olundu.
19 mart 2018
Şabran rayonunda Novruz Bayramına həsr olunmuş Cıdır yarışı keçirilmişdir.
16 mart 2018
Şabran rayonunda 8 Mart - Beynəlxalq Qadınlar Günü münasibətilə tədbir keçirilmişdir.
09 mart 2018
Şabranda Xocalı faciəsi qurbanları anılıb.
26 fevral 2018
Şəhid gizir Salahov Fizuli Süleyman oğlu Azərbaycan Respublikasının Prezidenti cənab İlham Əliyevin sərəncamı ilə "2-ci dərəcəli Vətənə Xidmətə görə" medalı ilə təltif olunub.
24 fevral 2018
Şabran rayonunun 2017-cı ildə sosial-iqtisadi inkişafının yekunları və 2018-ci ildə qarşıda duran vəzifələrə dair hesabat yığıncağı keçirilib.
06 fevral 2018
20 Yanvar faciəsi şəhidləri Şabran rayonunda ehtiramla anılmışdır.