Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Təhsil

ŞABRAN RAYONUNUN MƏKTƏBƏQƏDƏR UŞAQ MÜƏSSİSƏLƏRİ HAQQINDA

MƏLUMAT

S/S

Bağçanın nömrəsi və adı

Ünvanı

Müdirinin soyadı, adı və atasının adı

Əlaqə nömrəsi
(023)

1

1 saylı körpələr evi

Şabran şəhər, M.Rəsulzadə küçəsi, 18

Qədəşova Lalə Məhəmməd qızı

353 20-13

2

“Cücələrim” körpələr evi

Şabran şəhər, H.Əliyev prospekti

Əmrullazadə Qönçə Bəxtiyar qızı

353 26-63

3

Ağalıq kənd körpələr evi

Ağalıq kəndi

Əliheydərova Cəmilə Şahbala qızı

 

 

ŞABRAN RAYONUNDA FƏALİYYƏT GÖSTƏRƏN MƏKTƏBDƏNKƏNAR TƏRBİYƏ MÜƏSSİSƏLƏRİ HAQQINDA 
MƏLUMAT

S/S

Məktəbləri nömrəsi və adı

Ünvanı

Direktorun soyadı, adı və atasının adı

Əlaqə nömrəsi (023)

1

Uşaq Gənclər İnkişaf Mərkəzi

Şabran şəhər, H.Əliyev prospekti

Məmmədova Aysel Feyruz qızı

353 31-77

2

Uşaq gənclər idman və şahmat məktəbi

Şabran şəhər

Zeynalov Zeynal Kamal oğlu

-

ŞABRAN RAYONUNUN ÜMUMTƏHSİL MƏKTƏBLƏRİ HAQQINDA
MƏLUMAT

Məktəblərin nömrəsi və adı

Ünvanı

Direktorun soyadı, adı və atasının adı

 Əlaqə  nömrəsi

(023)

Tam orta məktəblər

1

Şəhər 1 nömrəli tam orta məktəb

Şabran şəhər

Şamxalov Fikrət Abdulla oğlu

353 24-73

2

Şəhər 2 nömrəli tam orta məktəb

Şabran şəhər

Hüseynov Rafiq Ramazan oğlu

353 24-76

3

Şəhər 3 nömrəli tam orta məktəb

Şabran şəhər

Fərzəliyeva Fidan Rahib qızı

353 33-42

4

Şəhər 4 nömrəli tam orta məktəb

Şabran şəhər

Cəfərov Elnur  İsmayıl oğlu

353 22-64

5

Şəhər 5 nömrəli tam orta məktəb

Şabran şəhər

Əsgərova İmarət Bəşir qızı

353 22-65

6

Ağalıq kənd tam orta məktəb

Ağalıq kəndi

Camayeva Nazilə Amil qızı

050 515-19-04

7

Ağbaş kənd tam orta məktəb

Ağbaş kəndi

Cəlilov Rəşad Fətulla oğlu

070 386-07-77

8

Rəhimli kənd tam orta məktəb

Rəhimli kəndi

Musayev  Vüsal Musa oğlu

353 72-87

9

Gəndov kənd tam orta məktəb

Gəndov kəndi

Baladadaşova Samirə Fəxrəddin qızı

353 62-12

10

Uzunboyad kənd tam orta məktəb

Uzunboyad kəndi

Məmmədova Leyla Məmmədmusa qızı

353 76-19

11

Dəvəçi kənd tam orta məktəb

Dəvəçi kəndi

Sultanov Elşad Səfər oğlu

353 57-37

12

Aygünlü kənd tam orta məktəb

Aygünlü kəndi

Əliyev Cavid Mürvət oğlu

353 87-20

13

Pirəmsən kənd tam orta məktəb

Pirəmsən kəndi

Məmmədov Hətəmşah Fazil oğlu

353 66-45

14

Zeyvə kənd tam orta məktəb

Zeyvə kəndi

Quliyev Amid Nizami oğlu

055 622 72-78

15

Pirəbədil kənd tam orta məktəb

Pirəbədil kəndi

Məmmədova Dilarə Saməddin qızı

353 70-15

16

Dağbilici kənd tam orta məktəb

Dağbilici kəndi

Orucov Sirac İlqar oğlu (əvəzçi)

353 68-09

17

Baş Əmirxanlı kənd tam orta məktəb

Baş Əmirxanlı kəndi

İbrahimov Atakişi Rzaqulu oğlu

070 673-59-66

18

Çölquşçu kənd tam orta məktəb

Çölquşçu kəndi

Yusifov Cəmaləddin Ramazan oğlu

070 328-71-02

19

Şahnəzərli kənd tam orta məktəb

Şahnəzərli kəndi

Ələsgərova Finurə Aslan qızı

353 66-52

20

Padar kənd tam orta məktəb

Padar kəndi

Fərmanov Akif Şirəli oğlu

050  641-85-32

Ümumi orta məktəblər

1

Şəhər 1 nömrəli ümumi orta məktəb

Şabran şəhər

Ağarzayeva Çinarə Ağalar qızı

353 44-81

2

Şəhər 2 nömrəli ümumi orta məktəb

Şabran şəhər

Ömərov Ziyaməddin Ağaməddin oğlu

353 24-91

3

Şəhər 3 nömrəli ümumi orta məktəb

Şabran şəhər

Məmmədova Raifə Həsən qızı

353 32-00

4

Təzəkənd kənd ümumi orta məktəb

Təzəkənd kəndi

Musayev Telman Bibiqulu oğlu

070 277-34-76

5

Çuxurəzəmi kənd ümumi orta məktəb

Çuxurəzəmi kəndi

 

Süleymanov Babaxan Əzizağa oğlu

050 417-71-75

6

Sincanboyad kənd ümumi orta məktəb

Sincanboyad kəndi

Nəbiyeva Mərcan Rəsul qızı

077 530-79-33

7

Günəşli kənd ümumi orta məktəb

Günəşli kəndi

Rəhimov Arif İsrafil oğlu

070 521-35-81

8

Qorğan kənd ümumi orta məktəb

Qorğan kəndi

Balabəyov Orxan Müseyib oğlu

055 261-09-16

9

Düzbilici kənd ümumi orta məktəb

Düzbilici kəndi

Abışov Qalib Hacı oğlu

050 335-12-41

10

Qələgah kənd ümumi orta məktəb

Qələgah kəndi

Aslanova Pərvanə Nadirşah qızı

353 69-26

11

Vələsli kənd ümumi orta məktəb

Vələsli kəndi

Şahbazova Məlahət Türmən qızı

050 510-78-81

12

Xəlfələr kənd ümumi orta məktəb

Xəlfələr kəndi

Həşimov Salman İsif oğlu

070 849-08-66

13

Xəlilli kənd ümumi orta məktəb

Xəlilli kəndi

Kəbirli İlkin Seyfəddin oğlu

051 519-61-61

14

Çayqaraqaşlı kənd ümumi orta məktəb

Çayqaraqaşlı kəndi

Həsənov Şəhriyar Ziyadxan oğlu

051 757-71-06

15

Hacıqaraqaşlı kənd ümumi orta məktəb

Hacıqaraqaşlı kəndi

Həmdullayev Mövsüm Əhəd oğlu

070 885-15-33

16

Kilvar kənd ümumi orta məktəb

Kilvar kəndi

 

050 497-53-42

17

Taxtalar kənd ümumi orta məktəb

Taxtalar kəndi

Əmrullayeva Mehriban Firudin qızı 

353 74-14

İbtidai məktəblər

1

Söhbətli kənd ibtidai  məktəb

Söhbətli kəndi

Ələkbərova Məhəbbət Əlhadi qızı

050 485-42-60

2

Xırdaoymaq kənd ibtidai  məktəb

Xırdaoymaq kəndi

Mustafayeva Sədaqət Əzizxan qızı

070 885-46-06

3

Udulu kənd ibtidai  məktəb

Udulu kəndi

Salikova Səidə Mail qızı

051 553-68-81

4

 Ərəblər ibtidai  məktəb

Ərəblər kəndi

Məmmədova Bibixanım Fazil qızı

 

5

Leyti kənd ibtidai  məktəb

Leyti kəndi

Nəcəfova Kəmalə Qüdrət qızı

055 754-76-20

6

Məliklər kənd ibtidai  məktəb

Məliklər kəndi

Heybətova Təranə Məmmədrza qızı

055 615-07-70

7

Mollakamallı kənd ibtidai  məktəb

Mollakamallı kəndi

Məcidova Fatimə İsaq qızı

055 841-85-77

8

Qazbabalı kənd ibtidai  məktəb

Qazbabalı kəndi

Kərimov Qəzənfər Şəmsəddin oğlu

050 480-91-03

9

Çaraq kənd ibtidai  məktəb

Çaraq kəndi

Cümşüdov Fikrət Abutalıb oğlu

051 883-98-53

10

Daşlıyataq  kənd ibtidai  məktəb

Daşlıyataq  kəndi

Qədimova Sahibə Hüseynxan qızı

070 331-24-74

 

Keçidlər